Pobierz minikurs mailowy "Mama bez frustracji i poczucia winy" - rozpocznij proces stawania się mamą na własnych zasadach 💙

Zapisz się, a otrzymasz powiadomienie o starcie kolejnej edycji pełnego kursu Mama bez frustracji i poczucia winy

Macierzyństwo jest jednocześnie przecudowne i frustrujące. Stopniowo zakochujemy się w tym małym człowieku, który jest naszym dzieckiem i jednocześnie gubimy siebie i to kim My jesteśmy. Brak czasu na pielęgnowanie kontaktu ze sobą (którego tak bardzo potrzebujemy) powoduje frustrację, a gdy staramy się sięgnąć po czas dla siebie, mamy poczucie winy... 

To błędne koło zdaje się nigdy nie konczyć...

Czy to brzmi znajomo:

 • Masz poczucie winy, że powinnaś być gdzie indziej i robić coś innego,
 • Twoje życie toczy się między domem, dzieckiem i być może pracą, ale nie czujesz by to było W PEŁNI TWOJE,
 • Brakuje Ci czasu na to co ważne, a czasem odwagi, by kształtować swoje życie tak jak Ty chcesz,
 • Straciłaś radość i zabawę w życiu i nie wiesz jak je odzyskać,
 • Masz poczucie winy, gdy robisz coś dla siebie...

Pokażę Ci jak pozbyć się frustracji i poczucia winy ze swojego życia, teraz i w przyszłości.

Chcesz tego? Jeśli tak, to trafiłaś w dobre miejsce!

CO ZNAJDUJE SIĘ W PEŁNYM KURSIE?

11 LEKCJI 

+ 10 INSPIRACJI 

RAZEM: 21 DNI PRACY

1. DIAGNOZA – CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE

Dowiesz się w których 15 obszarach samoświadomości i samoopieki, koniecznych do budowania równowagi. Zweryfikujesz gdzie idzie Ci świetnie, a w których raczej słabo. Wyznaczysz sobie pierwsze trzy kroki i zadeklarujesz się do ich wykonania przed sobą i grupą innych mam biorących udział w kursie. 


2. MAMA IDEALNA NIE ISTNIEJE

Dowiesz się skąd biorą się mity dotyczące tego, co mama powinna, a czego nie powinna. Uświadomisz sobie jak one na Ciebie wpływają i sama wybierzesz swoje priorytety. Spiszesz swoją własną definicję bycia dobrą mamą, doprecyzujesz ją dzięki wsparciu grupy i wdrożysz w życie. 
Pozbędziesz się ze swojej definicji nieracjonalnych, nierealistycznych przekonań, które powodują Twoją frustrację. A w zamian za to wprowadzisz realne oczekiwania, którym będziesz w stanie i będziesz chciała sprostać.

3. ZNAM SIEBIE

Poznasz sposoby na zaprzyjaźnienie się ze sobą i na coraz lepsze poznawanie i odkrywanie tej cudownej osoby, którą jesteś. Zauważysz siebie i to jak wartościową osobą jesteś. Podejmiesz decyzję stania się własną przyjaciółką.


4. OPIEKUJĘ SIĘ SOBĄ

Zrozumiesz na czym polega TAK NAPRAWDĘ dbanie o siebie i że bardzo różni się od egoizmu. Zrozumiesz w jaki sposób Twój dobrostan wpływa na dobro Twojej rodziny na wiele różnych sposobów. Stworzysz listę powodów, dla których dbanie o siebie powinno być Twoim priorytetem i podejmiesz klarowną decyzję by dbać o siebie.


5. PRIORYTETY, CZYLI WIEM CO JEST DLA MNIE WAŻNE I TO REALIZUJĘ

Na głębokim poziomie zrozumiesz swoje priorytety i to w jaki sposób podejmujesz świadome i nieświadome decyzje dla swojego dobra. Ustanowisz, klarowne, zgodne z Tobą i wszystkimi wymiarami Twojego życia priorytety, które pomogą Ci podejmować codzienne decyzje.


6. DOCENIAM SIEBIE

Nauczysz się zauważać swoją wartość w najmniejszych czynnościach i celebrować wkład, który wnosisz w swoją rodzinę i w swoje otoczenie!! Jesteś ważna i to co robisz i kim jesteś ma znaczenie dla wszystkich z Tobą związanych. Zauważysz jak docenianie się pomaga Ci rozwijać w sobie pozytywne cechy i coraz bardziej zauważać to jak niesamowitą osobą jesteś!! A to znowu da Ci energię do dawania światu siebie i swoich talentów w domu, pracy, czy gdziekolwiek się znajdziesz.

7. JESTEM DLA SIEBIE WYROZUMIAŁA


Jeśli nie możesz przestać myśleć o swoich błędach i męczysz się mówiąc "powinnam była…, muszę...." lub "jestem do niczego" – Przestaniesz to robić raz na zawsze!!!


Po tej lekcji będziesz wiedziała, że w każdym momencie dajesz z siebie maksimum możliwości, a błędy to tylko informacja zwrotna i okazja do nauki. Staniesz się dla siebie dobra i wyrozumiała jak nigdy wcześniej.


8. ROZWIJAM SIĘ W ROLI RODZICA

Rodzicielstwo to źródło radości, ale też frustracji. Szczególnie jeśli nie rozumiemy o co naszemu dziecku chodzi. Po tej lekcji będziesz dokładnie wiedzieć kiedy konsekwencja ma sens, a kiedy nie ma i po czym rozpoznać właściwy moment.

Zrozumiesz z całą jasnością jak możesz rozwijać się by być coraz lepszym i coraz skuteczniejszym rodzicem.


9. DBAM O MOJE RELACJE

Nauczysz się stawiać innym bardziej realistyczne oczekiwania, prosić o pomoc bez poczucia winy i jasno komunikować swoje potrzeby. Zrozumiesz jak ważny jest ten aspekt i przejmiesz odpowiedzialność za swoją część relacji z innymi. Zyskasz wpływ i poczucie sprawczości w swoim życiu.


10. CZERPIĘ FRAJDĘ Z ŻYCIA

Odkryjesz różnorodne źródła frajdy w swoim życiu i będziesz wiedziała jak je pielęgnować i czerpać z nich siłę. Frajda da Ci energię i jasność co do tego jak chcesz funkcjonować w swoim życiu zarówno w rodzinie jak i poza nią. Nauczysz się radości i wprowadzisz ją na stałe do planu Twojego dnia.


11. KREUJĘ SWOJE ŻYCIE

Ostatecznie weźmiesz stery swojego życia w swoje ręce. Uświadomisz sobie, że tylko Ty możesz je trzymać. Zyskasz odwagę do kształtowania swoich celów i pragnień i wyruszysz w drogę.

Po kursie podsumujesz zmianę i przejdziesz dokładnie ten sam test samooceny swojego życia by zobaczyć jak wiele się zmieniło. Niektóre mamy na początku kursu mają wynik 30 a na końcu 147 punktów!


A poprawa jest trwała – czy Ciebie też to spotka?


Wartość tego kursu jest ogromna!

kurs pomoże Ci raz na zawsze uporządkować Twoje MACIERZYŃSTWO i da Ci siłę, by mierzyć się z przeciwnościami, a nie im ulegać


Zobacz jak ten program zmienił życie innych Mam

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Baranowska.

Od 8 lat wspieram kobiety w byciu mamą na własnych zasadach. Jestem psychologiem i coachem. 

Wiem, że godzenie ról mamy, kobiety, partnerki i bizneswoman nie jest ani łatwe, ani intuicyjne. Dlatego chcę przekazać Ci moją wiedzę, podzielić się doświadczeniem i sprawdzonymi sposobami po to, abyś odzyskała swoje życie dla siebie i zyskała czas na to co dla Ciebie ważne.

Moją super mocą jest proste tłumaczenie zawiłych kwestii.

Prywatnie jestem mamą Antka (10 l), Zuzi (8 l) i maleńkiego Romka, żoną Radka, którym zawdzięczam to wszystko.
Kurs Mama bez frustracji pomógł już setkom mam. Pozwól się poprowadzić.

WYBIERZ TEN KURS JEŚLI:

 • zagubiłaś się w swoim życiu
 • chcesz spojrzeć na siebie z dystansu
 • chcesz optymistycznie spojrzeć na siebie i swoje życie i nie wiesz od czego zacząć
 • potrzebujesz poczuć zmianę na lepsze
 • chcesz pozbyć się frustracji i poczucia winy

NIE KUPUJ TEGO KURSU JEŚLI:

 •  jesteś całkowicie zadowolona ze swojego życia

 • nie chcesz wkładać pracy w wykonanie prostych ćwiczeń

 • nie chcesz pozbyć się frustracji i poczucia winy, bo czerpiesz korzyści z obecnego stanu

Poznasz źródła i przyczyny swojej FRUSTRACJI, rozprawisz się z mitami związanymi z macierzyństwem

Tylko Ty sama możesz przeżyć swoje życie i raz na zawsze uznać ważność Twoich potrzeb, także tych nowych, wynikających z roli mamy.


 • Uświadomisz sobie jaką osobą teraz jesteś i czego potrzebujesz.
 • Zaczniesz realizować swoje marzenia na własnych zasadach.
 • Przyjrzysz się swoim relacjom i zaczniesz je zmieniać w zgodzie ze sobą.
 • Znajdziesz klucz do wychowywania dzieci.
 • Staniesz się mamą na Twoich własnych zasadach.

To warsztat i coaching w jednym. Łączy zalety głębokiej samodzielnej pracy i wsparcia grupy mam, które dostaniesz.

Wejdź w proces już dziś i pobierz minikurs Mama bez frustracji i poczucia winy:

Oczekując na rozpoczęcie kursu możesz zacząć pracować już z kursoksiążką Mama bez frustracji, zamówisz ją w jednym z pakietów

Kursoksiążka Mama bez frustracji i poczucia winy

Twój osobisty coach, który wspiera Cię w stawaniu się mamą na własnych zasadach.

Dzięki pracy z kursoksiążką MAMA BEZ FRUSTRACJI poznasz źródła i przyczyny swojej FRUSTRACJI, rozprawisz się z mitami związanymi z macierzyństwem.

  Kursoksiążka MAMA BEZ FRUSTRACJI to kurs MAMA BEZ FRUSTRACJI I POCZUCIA WINY w wygodnej formie z miejscem na notowanie Twoich przemyśleń, wniosków, tego, do czego dochodzisz podczas przerabiania materiału.

  Możesz zawsze mieć ją przy sobie.

  Pokaż mi kursoksiążkę

  Co o tym kursie mówią inne mamy - uczestniczki?

  Co zyskałam w kursie? Myślę, że kierunek i cel. Wiem czego chcę:) Chcę być szczęśliwa, spełniona, zadowolona z życia i to przekazać mojemu dziecku. I to co jest dla mnie bardzo ważne, to dostałam kopa odnośnie planów zawodowych na moją przyszłość, po głowie od kilku dni chodzi mi Twoje zdanie „no cóż, kiedyś trzeba zacząć”
  Tak więc zaczynam. Na ten moment to moje motto.I ten kurs to dla mnie przyjemność, chwila dla siebie. Zaglądałam z ciekawością co dziś będzie, aż szkoda że już koniec. 
  Chcę pamiętać o tym, że między tymi wszystkimi ważnymi sprawami, nie zagubić radości i frajdy.
  Ta frajda jest dla mnie bardzo ważna :)” 

  Kasia, mama półrocznego Ignasia, obecnie na urlopie macierzyńskim

  Dzięki kursowi zrozumiałam, że moje potrzeby są równie ważne jak potrzeby dzieci i męża i trzeba o nie dbać.
  Zaczęłam więcej robić rzeczy dla siebie, a to sprawia, że czuję się lepszą mamą dla swoich dzieci. Więcej się uśmiecham i mam dla nich więcej czasu, co sprawia, że dzieci jak dotychczas ciągle marudziły, teraz pięknie bawią się same. Jeszcze raz bardzo dziękuję

   Agnieszka, mama pracująca na etacie

  Co zyskałam dzięki kursowi? Dziękuję Ci Joasiu za ten kurs. Dzięki Tobie na chwilę przystanęłam, przyjrzałam się swojemu życiu i doszłam do wniosku, że nie jest ono takie złe! Wystarczy kilka drobnych modyfikacji, więcej luzu i szczęścia, a będzie idealnie! Idealnie, w moim mniemaniu, bowiem każda z nas ma swoje wyobrażenie idealnego życia <3 Zyskałam kilka minut dla siebie – na spokojny prysznic i wieczorne czytanie książki… (czasami przeczytam ledwo zdanie i zasypiam – ale liczą się chęci i nawyki!!!)

   Zrozumiałam, że życie samotnej matki nie musi być wcale usłane „kolcami” – wręcz przeciwnie – sama nie zauważałam tych róż, zwracając uwagę tylko na to, co robię nie tak…

  O czym potrzebuję pamiętać? O sobie. Nigdy, przenigdy nie chcę zapomnieć, że ja jestem ważna i powinnam być szczęśliwa, dzieląc się tym szczęściem z moimi dziećmi. :)” 

  Dagmara, mama 4 letniej Mai i 1,5 rocznego Radka

  Jeśli chcesz zbudować w swoim życiu coś WIELKIEGO, musisz zacząć od tego małego kroku, jakim jest danie sobie prawa do szczęśliwego życia, bez frustracji i poczucia winy. Czy jesteś na to gotowa?


  .